نجمه جمشیدی

مدرس و مبتکر دوره‌های تربیت بدن آگاه و تربیت ذهن آگاه

دوره بدن آگاه می‌خواد بهت کمک کنه بدون گرفتن رژیم‌های سخت به وزن ایده‌آل و سبک درست زندگی برسی!

تصویر شاخص
بک گراند
تربیت بدن و ذهن آگاه

دوره‌های آگاهی

در کنار شما خواهیم بود تا مسیر سبز تغییر و رشد را هموارتر طی کنیم.

4 ماه دوره‌ی تربیت ذهن آگاه (عزت نفس)

دوره‌ی تربیت بدن آگاه

پله اول

1,200,000 تومان

  • دوره‌ی تربیت بدن آگاه یک دوره‌ی آموزشی با هدف اصلاح سبک زندگی با هدف اصلاح سبک زندگی برای رسیدن به تناسب اندام و رفع اضافه وزن است.
  • در این دوره ما به شما کمک می‌کنیم تا عادت‌های غذایی خودتان را اصلاح کنید. شما در طول مسیر لاغری با تربیت بدن آگاه بدون هیچ محدودیت یا رژیمی یک احساس سیری لذت بخش را تجربه خواهید کرد.
  • شما از استپ وزنی نجات پیدا خواهید کرد و دیگر ترسی از خوردن غذا نخواهید داشت. ما در این دوره آموزشی به شما کمک می‌کنیم تا رفتارهای غذایی و الگوهای ذهنی خودتان را اصلاح کنید.
  • در طول این مسیر پرخوری های عصبی، ریزه خواری‌ها و گرسنگی‌های احساسی شما کنترل خواهد شد.
  • شما با هر سبک زندگی، با وجود هر بیماری و یا مصرف هر دارویی و در هر سن و سالی می‌توانید از آموزش‌های این دوره بهره ببرید.
دوره‌های آگاهیدوره‌های آگاهیدوره‌های آگاهیدوره‌های آگاهی
درباره ما

معرفی نجمه جمشیدی

نجمه جمشیدی مدرس و مبتکر دوره‌های تربیت بدن آگاه و تربیت ذهن آگاه بر اساس تجربه‌ی زیسته‌ی خود، روشی را برای رسیدن تناسب اندام پایدار و سلامت ذهن و جسم تهیه و تدوین کرده‌اند. در این دوره‌ها هدف تغییر رفتار از طریق اصلاح الگوهای ذهنی و به دنبال آن تغییر سبک زندگی است. ایشان به عنوان شخصی که رسالت خود را کمک انسان‌ها برای کسب آزادی، شادی و تعالی بیشتر روح و جسم تعیین کرده است.

نجمه جمشیدی
هدف تربیت بدن آگاه

اصلاح سبک زندگی

هدف از برگزاری این دوره‌های آموزشی این است که چطور بتوان با قدرت ذهن و تغییر در روند عادت‌ها، بدنی سالم و متناسب را تربیت نمود، و اینکه چطور بتوان از هوشمندی بدن در جهت حفظ سلامت و تناسب بهره برد.

نجمه جمشیدی
تیم آموزشی

ویژگی‌های تیم آموزشی

من و تیمم به شما‌ کمک می‌کنیم فقط و فقط با بهبود سبک زندگیتون به تناسب اندام برسید.

ویژگی‌ها
کاربردی و قابل اجرا بودن

کاربردی و قابل اجرا بودن

مطالب آموزشی با هر سبک زندگی قابل اجراست.

پشتیبانی

پشتیبانی

همراهی مشاورین تا پایان دوره.

عدم وجود هزینه‌های جانبی

عدم وجود هزینه‌های جانبی

یکبار در دوره شرکت می‌کنید و تا همیشه از آگاهی‌هایِ آن، بهره خواهید برد.

نظرات

نتایج و نظرات شرکت کنندگان

گفته‌های شرکت‌کنندگان دوره‌های آگاهی

خدا رو شکر می‌کنم که دیگه از غذا خوردن هراسی ندارم، مهمونی رفتن برام ترس نداره، رستوران میرم با خیال راحت می‌خورم. واقعا این نعمت‌هاییه که خدا سر راهم قرار داده و وسیله‌اش نجمه عزیز و مشاور مهربونم و صبورم هستن.

سلام میدونم که گزارش ندادم و بچه ی خوبی نبودم ولی امروز رفتم سر کمدم و لباسایی که برام تنگ شده بود رو پوشیدم و کلی ذوق کردم از تغییر سایز، می‌خواستم این حس قشنگ رو باهاتون شریک بشم و ازتون تشکر کنم.

سوالات متداول

سوالات متداول ورود و عضویت

کاربر گرامی، لطفا در صورت وجود هرگونه سوال یا ابهامی، از طریق: تماس تلفنی، ارسال پیامک یا ایمیل با ما در ارتباط باشید. سوالات شما با مهر پاسخ داده می‌شود.

برای ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سایت روی بخش ورود/عضویت کلیک کنید سپس شماره موبایل خود را وارد کنید و اطلاعات درخواستی را پر کنید.
بله، دریافت کد تایید محدویت مکانی ندارد و شما در هر کشوری که باشید برای شما ارسال می‌شود و می‌توانید از سایت استفاده کنید.
بله، شما می‌توانید بدون هیچ مشکلی در تمامی دستگاه‌ها از وب‌سایت استفاده کنید.
حتما بخش هرزنامه یا اسپم پیامک‌های خود را چک کنید، اگر باز هم پیامکی نبود، از طریق راه‌های ارتباطی (چت آنلاین گفتینو، پیامک، تلگرام و یا حتی تماس تلفنی)
  • شما می‌توانید از طریق سایت دوره‌ی مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه و از طریق درگاه پرداخت واریز انجام دهید.
  • با مشاورین ثبت‌نام مجموعه ارتباط گرفته و لینک ثبت‌نام یا شماره کارت دریافت کنید.