درباره مجموعه نجمه جمشیدی

با تربیت بدن آگاه، نه تنها به تناسب جسم، بلکه به تناسب ذهن و روح خود خواهید رسید.

تصویر شاخص
نقطه
بک گراند
درباره ما

معرفی نجمه جمشیدی

شاید تنها دغدغه‌ی زندگی شما اضافه‌وزنتان باشد یا یکی از دغدغه‌هایتان … مهم نیست شرایط و پیشینۀ شما چه باشد، هر چقدر هم که از اضافه وزن خود رنج برده‌اید، چه ده‌ها کیلو اضافه‌وزن داشته باشید، یا فقط چند کیلو، یا حتی اگر در وزن متناسبی قرار دارید، اما از وسواس غذایی رنج می‌برید:

شما می‌توانید به روش تربیت بدن آگاه به تناسب جسم و روح و ذهن‌تان برسید

متاسفانه این روزها اغلب مردم یک مسیری را شروع می‌کنند ولی تمام نمی‌کنند!!! اما من از شما میخواهم به هر قیمتی که شده این مسیر را به پایان برسانید این دوره می‌تواند چند صد میلیون تومان ارزش داشته باشه، پس می‌تواند به همان اندازه در زندگی شما ارزش خلق کند، و هر کسی به میزان ارزش خود می‌تواند از آن بهره‌مند شود پس طوری از آن بهره ببرید که غایت لیاقت و ارزش خودتان را در آن به نمایش گذارید.

نجمه جمشیدی

این حق شماست که شاد، آزاد و بدون اضافه وزن باشید

شما استعدادهایی برای شکوفا شدن و هدفی برای تحقق دارید و من می‌خواهم که شما زندگی را زندگی کنید.

نجمه جمشیدی

هدف تربیت بدن آگاه

هدف از برگزاری این دوره‌های آموزشی این است که چطور بتوان با قدرت ذهن و تغییر در روند عادت‌ها، بدنی سالم و متناسب را تربیت نمود، و اینکه چطور بتوان از هوشمندی بدن در جهت حفظ سلامت و تناسب بهره برد. البته تناسب اندام کمترین دستاورد این دوره‌های قدرتمند است که تمام عزیزانی که تا کنون از این آموزش‌ها بهره برده‌اند به این موضوع واقف‌اند، اینکه بتوان از قدرت ذهن برای رسیدن به بدنی سالم و متناسب بهره برد، دستاورد بزرگی‌ست که می‌تواند خواسته‌های دیگر را هم محقق کرد. در همین راستا دوره‌های تربیت ذهن آگاه و ژرفای سلامتی نیز توسط این تیم در حال برگزاریست.
تربیت بدن آگاه