درباره Coboup

خانم نجمه جمشیدی «مدرس و محقق توسعه‌ی مهارت‌های فردی و بنیان‌گذار دوره‌های تربیت بدن آگاه» هستند، در حال حاضر گروه آموزشی ایشان دوره‌های متفاوت و بسیار تاثیرگذار تربیت بدن آگاه را به صورت آن‌لاین برگزار می‌کنند، که تاکنون صدها نفر از این دوره‌‌ها نتایج بی‌نظیری را خلق کرده‌اند.

هدف Coboup

About Us

– هدف از برگزاری این دوره‌های آموزشی این است که چطور بتوان با قدرت ذهن و تغییر در روند عادت‌ها، بدنی سالم و متناسب را تربیت نمود، و اینکه چطور بتوان از هوشمندی بدن در جهت حفظ سلامت و تناسب بهره برد.

– البته تناسب اندام کمترین دستاورد این دوره‌های قدرتمند است که تمام عزیزانی که تا کنون از این آموزش‌ها بهره برده‌اند به این موضوع واقف‌اند، اینکه بتوان از قدرت ذهن برای رسیدن به بدنی سالم و متناسب بهره برد، دستاورد بزرگی‌ست که می‌تواند خواسته‌های دیگر را هم محقق کرد. در همین راستا دوره‌های تربیت ذهن آگاه و ژرفای سلامتی نیز توسط این تیم در حال برگزاریست.

Coboup چه مزیت هایی به کاربران خود ارائه می کند؟

What about Cobout benefits 

بروز رسانی خودکار محصولات

محصولات خریداری شده از ژاکت را از پیشخوان وردپرس بروز رسانی کنید.

تضمین کیفیت و اصالت محصولات

کلیه محصولات ژاکت تنها پس از تایید کیفیت و اصالت تیم تخصصی بررسی محصول، در ژاکت قرار می‌گیرند.

Coboup

برترین در ایران

 تناسب‌اندام کمترین دستاورد این دوره‌های قدرتمند است که تمام عزیزانی که تاکنون از این آموزش‌ها بهره برده‌اند به این موضوع واقف‌اند، اینکه بتوان از قدرت ذهن برای رسیدن به بدنی سالم و متناسب بهره برد، دستاورد بزرگی‌ست که می‌تواند خواسته‌های دیگر را هم محقق کرد. در همین راستا دوره‌های تربیت ذهن آگاه و ژرفای سلامتی نیز توسط این تیم در حال برگزاریست.

 

برای ثبت‌نام در دوره‌ها و مشاوره با ما، همین حالا شروع کنید...

Coboup بزرگترین و مورد اعتمادترین مرجع دوره های سلامت روح و بدن