ورود و ثبت‌نام

user (1)

برای ثبت نام و ایجاد حساب کاربری در سایت روی بخش ورود/عضویت کلیک کنید سپس شماره موبایل خود را وارد کنید و اطلاعات درخواستی را پر کنید.

بله، دریافت کد تایید محدویت مکانی ندارد و شما در هر کشوری که باشید برای شما ارسال میشود و میتوانید از سایت استفاده کنید.

بله، استفاده از دوره با هر گوشی و سیستم عاملی برای شما امکان پذیر است و بعد از ثبت‌نام، مراحل دسترسی به فایل و استفاده از دوره با دستگاه خودتان توسط تیم مشاوره برایتان ارسال می‌شود.

حتما بخش هرزنامه یا اسپم پیامک‌های خود را چک کنید، اگر باز هم پیامکی نبود، از طریق راه‌های ارتباطی،(چت آنلاین گفتینو- پیامک- تلگرام یا حتی تماس تلفنی)

با پشتیبان سایت در ارتباط باشید.

  1. شما می‌توانید از طریق سایت دوره‌ی مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه و از طریق درگاه پرداخت واریز انجام دهید.
  2. با مشاورین ثبت‌نام مجموعه ارتباط گرفته و لینک ثبت‌نام یا شماره کارت دریافت کنید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر یا تهیه دوره‌ها می‌توانید از طریق چت آنلاین گفتینو و یا با شماره‌ی 09357055410 با مشاورین ثبت‌نام در تماس باشید.

شما میتوانید از طریق یکی از ۳ روش زیر دوره‌ای را تهیه کنید.

  1. صرافی(بعد از پرداخت مبلغ، حساب کاربری و دوره مورد نظر توسط تیم پشتیبانی برای شما ایجاد می‌شود.)
  2. دوستان و آشنایان ساکن ایران
  3. کارت بانکی ایرانی

توسط پشتیبانی فرایند حساب کاربری شما کامل شده و فایل‌ها را از طریق سایت در پنل کاربری شما قرار میگیرد.

اثر گذاری و نتیجه بخشی دوره ها برای شما برای ما بسیار با اهمیت است به همین دلیل فایلها را به صورت هفتگی دریافت خواهید کرد تا هم فرصت تمرین و تعمق روی آگاهی فایلها را داشته باشید و هم با همراهی مشاور مطالب فایل‌ها  را اجرایی کنید.

معرفی و اطلاعات دوره‌ها

online-learning

تربیت بدن آگاه

دوره‌ی بی‌نظیر تربیت بدن آگاه، با تغییر الگوهای ذهنی و رفتارها و عادات نامناسب در مورد غذا خوردن به شما کمک می کند تا به سادگی و بدون هیچ محدودیت به اندام ایده آل خود برسید.

وجود مشاورهای همراه در دوره‌ی تربیت بدن آگاه یکی از مزایا و ویژگی‌های بی‌نظیر این دوره است.

مشاوران ما در طول دوره شما را همراهی می‌کنند و به سوالات احتمالی شما در طول دوره پاسخ می‌دهند. حضور مشاوران به شما کمک می‌کند تا آموزه‌های این دوره را به صورت عملی اجرایی کنید.

از ادامه‌ی مسیر خسته و بی‌انگیزه نشوید و با اطمینان مسیر را به پایان برسانید.

دوره‌ی تربیت بدن آگاه به مدت ۳ ماه می‌باشد.

میزان کاهش وزن شما بسته به میزان اضافه وزن شما و میزان پذیرش شما از آموزه‌های دوره و عمل کردن کامل به آموزه‌ها دارد.

شما باآموزه‌های این دوره به یک الگو و روش مناسب برای کل زندگی خود دست پیدا می‌کنید و با ادامه همیشگی این روش به سادگی و با آرامش به وزن ایده ال خود خواهید رسید.

وجود گروهی از همراهان در این سبک از آموزش به هم‌افزایی و افزایش انگیزه‌ی شما بسیار کمک می‌کند. شما در کنار هم‌گروهی‌های خود در مورد دغدغه‌ها و مشغولیت‌های ذهنی خودتان در راستای آموزش‌ها صحبت می‌کنید، پس با توجه به مزایای گروهی بودن این دوره، پیشنهاد ما شرکت به صورت گروهی است اما اگر باز هم تمایل به شرکت در دوره به صورت خصوصی دارید با مشاورین ثبت نام ارتباط بگیرید.

نتایج عزیزانی که در این سال ها با ما همراه بوده‌اند و رضایت‌مندی ایشان به آموزه‌های این دوره اعتبار بخشیده است، بهترین تضمین برای نتیجه بخش بودن این دوره است.

به هزینه‌ای که برای آموختن این آگاهی‌ها پرداخت می‌کنید به چشم یک سرمایه گذاری عمیق نگاه کنید، ما به دلیل اینکه دوست نداریم همراهان ما مسیر را در نیمه رها کنند، شرایط پرداخت اقساطی نداریم.

دوره‌ی تربیت بدن آگاه به صورت دائم و همراه با به روز شدن منابع عملی آپدیت می‌شود و همراهان عزیز ما همیشه می‌توانند با شرایط ویژه از آپدیت‌های جدید بهره‌مند شوند.

فایل‌های تصویری قابل بازبینی برای بارها و بارها از روی سایت به صورت آنلاین، و فایل‌های صوتی قابل دانلود و ذخیره شدن هستند.

تربیت ذهن آگاه

دوره تربیت ذهن آگاه شامل ۳ دوره‌ی عزت نفس، ژرفای سلامتی و کار و درآمد است که می‌توانید به صورت جداگانه تهیه و استفاده کنید. شما میتوانید در مورد محتوای هر کدام از دوره ها با مشاورین ثبت نام ما ارتباط بگیرید.

دوره عزت نفس با همراهی مشاور برگزار می‌شود و در تمام طول دوره مشاور در گروه شما را همراهی می‌کند؛ اما دوره‌های ژرفای سلامتی و کار و درآمد بدون همراهی مشاور، ارائه می‌شوند اگر هر سوال ابهام یا نظری داشته باشید می‌توانید در قسمت: حساب کاربری -> منوی حساب کاربری -> تیکت پشتیبانی، سوال خود را مطرح کنید.

دوره‌ی عزت نفس به مدت ۳.۵ ماه می‌باشد.

آموزش دوره‌ها

education

تربیت بدن آگاه

در دوره‌ی تربیت بدن آگاه هیچ گونه محدودیتی در مورد نوع، زمان، میزان غذا و خوراکی‌ها وجود ندارد.

در دوره‌ی تربیت بدن آگاه شما هیچ گونه ورزشی که به منظور لاغر شدن و سوختن چربی‌ها انجام شود ندارید. ورزش را برای نشاط سلامتی و تقویت عضلات توصیه می‌کنیم اما نه برای لاغری!

در این دوره هیچ گونه دم نوش، دارو و یا هر گونه مکمل به منظور کاهش وزن وجود ندارد.

شرط اول حضور در این دوره این است که: شما تمام رژیم‌ها و آموخته‌های قبلی خود در مورد غذا خوردن را کنار بگذارید و به هیچ وجه آموزه‌های این دوره را با الگوهای قبلی ذهنی خود ترکیب نکنید.

در دوره‌ی تربیت بدن آگاه، شما می‌توانید تمام آموزه‌ها را با رعایت محدویت‌های غذایی و یا دارویی در مورد هر بیماری به سادگی تطبیق دهید. چرا که آموزه‌های این دوره تنها بر اساس ساختار و طبیعت اصلی بدن انسان است کمااینکه به دلیل اصلاح رفتارها تجربه‌ی درمان بسیاری از بیماری‌ها را از سمت شرکت کنندگان در دوره داشته‌ایم.

تربیت ذهن آگاه

در دوره عزت نفس با بخش‌های مختلف زندگی آشنا می‌شوید، چطور هدف گذاری و برنامه ریزی برای رسیدن به اهداف را می‌آموزید. روی جنبه‌های عزت نفس، احساس ارزشمندی، رهایی از احساس گناه، رفع اهمال کاری و چگونه رسیدن به خواسته‌ها کار می‌کنید.

دوره ژرفای سلامتی برای اولین بار در ایران یک پکیج کامل از روش‌های کمک‌درمانی را کنار هم جمع کرده تا بی‌برو برگرد شما را به سلامتی برساند.

این دوره برای آشنا کردن ذهن شما با قدرت شفای ذهنتان طراحی شده‌ است.

در دوره ژرفای سلامتی شما می‌آموزید که چگونه به بدنتان مسلط شوید و از نیروی ذهن برای ترمیم جسم یا درمان بیماری‌هایتان استفاده کنید.

در این دوره شما به قدرت خود ترمیمی بدن و ذهن خود اگاه می‌شوید.

این دوره به شما کمک می‌کند: باورهای غیرسازنده و مخرب در مورد ثروت آفرینی و همینطور شغل خود را شناسایی و آن‌ها را با باورهای سازنده جایگزین کنید.

موانعِ ذهنی در مسیر رسیدن به موفقیت کاری، و همینطور کسب درآمد و پولسازی رو میشناسید.

با این دوره ذهنیتِ مناسب، برای داشتن یک زندگیِ رضایت بخش و پر از دستاورد را ایجاد کنید.

اقدامات لازم برای رسیدن به اهداف کاری و مالی زندگیتان را تعیین کنید و در راستای آنها گام بردارید.

پشتیبانی و مشاوره

listening

تربیت بدن آگاه

در تمام طول دوره مشاور در گروه شما را همراهی می‌کند. سوالات، دغدغه‌ها و ابهاماتی که درمورد دوره داشته باشید را در گروه مطرح کرده و مشاور با مهر پاسخگوی شما خواهد بود. گزارشات شما توسط ایشان بررسی و نکات و آموزش‌های لازم گفته می‌شود.

درصورت عدم حضور شما، طبق برنامه و قوانین مجموعه مشاور موظف است پیگیری‌های لازم را داشته و علت را جویا شود.